zarejestruj i wygraj

FAQ

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania [FAQ].

Jeżeli wśród nich nie znaleźli państwo odpowiedzi na nurtujące was pytanie, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt.

 

 • Jestem zainteresowany sprzedażą produktów Goliath w moim sklepie/hurtowni. Co powinienem zrobić?

  Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego
 • Czy Pomysłówka się szybko nie znudzi? Po kilku grach można zapamiętać słowa na planszy?

  W grze Pomysłówka znajduje się 10 dwustronnych plansz,  daje to 20 rożnych gier (tematów). Ponadto na każdej planszy znajduje się około ~25~30 słów, oznacza to, że do zapamiętania jest ~500 słów. Zwykle podczas gry, gracze są w stanie zapamiętać położenie słowa np. "po prawej, na dole", natomiast w czasie rozgrywki plansza ze słowami stale się obraca, w wyniku tego gra zawsze jest sprawiedliwa, a zapamiętanie słów bardzo trudne. Po rozegraniu gry z kilku plansz, automatycznie zapomina się poprzednie użyte. Jeżeli jednak posiadane plansze przestały być dla Was wyzwaniem, sprawdźcie dodatkowe plansze w innych językach!
 • Co należy zrobić, gdy brakuje mi kamieni Triominos w zestawie lub gdy jest ich za dużo?

  Jeżeli zaginęły Ci kamienie Triominos, niestety nie można ich dokupić na sztuki. Każdy kamień ma niepowtarzalną (w zestawie) wartość i trudno by było dobrać właściwy do pozostałych elementów. Jeżeli w Twojej grze od nowości było za dużo, lub brakowało elementów prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego. Będziemy wdzięczni za kompletną informację, nt. miejsca zakupu, numeru katalogowego gry, tytułu (wraz z wersją) oraz szczegółowego opisu braków.
 • Czy w Triominos może grać więcej niż 4 graczy?

  W sprzedaży dostępna jest wersja gry "Triominos Excel", która w zestawie ma 76 sztuk kamieni Triomino i jest przeznaczona dla 6 graczy. Niezależnie od zestawu, można grać z większą ilością graczy, natomiast będzie to wymagało od Was dostosowania zasad oraz radzenia sobie z brakiem podstawek. Zachęcamy do eksperymentowania i dobrej zabawy!
 • Czy to jest normalne, że Super Sand ma zapach?

  Tak, jest to produkt naturalny. Zapach poszczególnych zestawów nieznacznie się różni. Zwykle piasek jest całkowicie bezwonny lub o neutralnym zapachu. Zapach piasku często zależy od partii produkcyjnej materiału, opakowania i sposobu jego przechowywania. W żadnym wypadku zapach nie wpływa na jakość Super Sand i jego właściwości. Po otwarciu opakowania sugerujemy przechowywać piasek w "oddychających" opakowaniach (odradzamy przechowywanie w szczelnie zamkniętych).
 • Czy Super Sand może pobrudzić powierzchnie, na których jest rozłożony?

  Nie ma obawy, że Super Sand pozostawi niezmywalne plamy na powierzchniach, takich jak dywan czy parkiet. Super Sand można usunąć z niemal wszystkich podłoży w 100%. W niektórych przypadkach powierzchnie takie jak drewno czy kamień można wyczyścić wodą, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.
 • Co jest wyjątkowego w piasku Super Sand? Istnieją inne produkty tego typu na rynku, czy to kolejny zwykły “piasek”, kolejna “masa plastyczna”?

  Super Sand jest jedyny w swoim rodzaju i różni się składem, strukturą i właściwościami od innych produktów dostępnych na rynku. Jest bardzo przyjemny w dotyku (nie da się tego opisać) i jest bardzo plastyczny podczas formowania. Łatwo można nim, wielokrotnie rzeźbić różne figury, inna jest również konsystencja piasku (przypominająca mokry piasek). Dodatkowo, Super Sand można usunąć w łatwy sposób z podłogi czy z dywanu za pomocą odkurzacza.
 • Dlaczego struktura piasku w różnych zestawach Super Sand różni się?

  Tworzywo Super Sand składa się wyłącznie z naturalnych składników (występujących w naturze), dlatego nie zawsze jest identycznie takie samo. Produkty naturalne nigdy nie są w 100% identyczne. Czasami struktura piasku jest trochę bardziej miękka w dotyku, czasami trochę bardziej lepka. Niezależnie od zestawu i partii produkcyjnej zapewniamy, iż Super Sand zawsze jest najlepszy i zapewni Wam wspaniałą zabawę. W celu uzyskania najlepszej możliwej struktury piasku należy po otwarciu opakowania nieco go porozciągać rękami i pozostawić na powietrzu na kilka godzin, aby "pooddychał". To działanie powoduje zmianę struktury piasku i sprawia, iż staje się on bardziej miękki /puszysty.
 • Gdzie można kupić produkty Goliath? Czy mogę zamówić produkt bezpośrednio u Państwa?

  Zachęcamy Was do szukania naszych produktów w dobrych sklepach z Grami i Zabawkami. Adresy punktów z którymi współpracujemy znajdziecie w zakładce "SKLEPY" . Proszę jednak pamiętać, że jest to tylko wskazówka i nie gwarantujemy, iż dany punkt posiada pełen asortyment w ciągłej sprzedaży. Czy gra jest rzeczywiście dostępna, koniecznie należy pytać bezpośrednio w danym sklepie. Cześci zapasowe do naszych produktów, oraz niektóre produkty dostępne są również za pośrednictwem strony, sklep.goliathgames.pl .
 • Co zrobić gdy zakupiona gra jest niekompletna / ma wadliwe elementy / brakuje w niej elementów?

  Prosimy się upewnić czy zawartość opakowania odbiega od tej deklarowanej na opakowaniu i w instrukcji. Jeżeli istotnie produkt jest niepełnowartościowy/niekompletny prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego. Będziemy wdzięczni za kompletną informację nt. miejsca zakupu, numeru katalogowego gry, tytułu, oraz szczegółowego opisu braków.
 • Gdzie mogę znaleźć instrukcję do konkretnej gry? (zaginęła mi, zjadł pies, wciągnął odkurzacz, zalała się kawą itp.)

  Większość instrukcji w formacie *.pdf można znaleźć i pobrać na stronie z opisem danej gry. Jeżeli jakaś instrukcja jest niedostępna, prosimy o informację za pośrednictwem formularza kontaktowego.
 • Gdzie mogę znaleźć opis, zdjęcia i szczegółowe informacje na temat produktów Goliath?

  Większość dostępnych informacji dotyczących produktów Goliath można odnaleźć na stronie dedykowanej danemu produktowi. Sugerujemy skorzystać z pozycji menu lub wyszukiwarki na naszej stronie.
Copyright © 2017 Goliath. All rights reserved. All audio, visual and textual content on this site (including all names, characters, images, trademarks and logos) are protected by trademark, copyrights and other Intellectual Property rights owned by Goliath or its subsidiaries, licensors, licensees, suppliers and accounts. By using this site, you agree to the Privacy policy.