zarejestruj i wygraj

Super Sand – Reklama TV już od Stycznia 2016!

 • Opublikowano: 18 January 2016, Opublikowano w Wiadomości

  Super Sand firmy Goliath Games w reklamie TV!

  Super Sand – super piasek do kreatywnej zabawy w domu, szturmem zdobywa serca polskich dzieci, oraz przestrzeń na sklepowych półkach.
  Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie 100% naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze… piasek nigdy nie wysycha.

  Super Sand składa w 100% z naturalnych składników mineralnych, jego skład nie sprzyja rozwojowi bakterii, co sprawia że jest wyjątkowo bezpieczny i przyjazny do zabawy z dziećmi.

  Super Sand został nagrodzony tytułem zabawki roku 2015.

  Dystrybutor Super Sand w Polsce – firma Goliath Games, zdecydowała się na wsparcie reklamowe tego produktu wśród konsumentów.

  “Inwestujemy w Super Sand, ponieważ to produkt całoroczny – nie sezonowy, o ponadprzeciętnych wynikach sprzedaży. Klienci którzy nam zaufali w zeszłym roku jednogłośnie byli zadowoleni z wyników odsprzedaży, w tym roku pokażemy, że możemy jeszcze więcej!

  Kampania reklamowa (pierwszy flight w styczniu 18-31) to dotarcie do blisko 80% grupy docelowej, prawie 900 planowanych emisji spotu w kanałach dziecięcych,: TVP ABC, Cartoon Network, BBC CBeebies, Boomerang, Polsat JimJam, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, MiniMini+, Nick Jr, Nickelodeon, teleTOON+, Puls, Puls 2 – mówi Wiktor Fabiański, przedstawiciel Goliath Games w Polsce.”

Copyright © 2017 Goliath. All rights reserved. All audio, visual and textual content on this site (including all names, characters, images, trademarks and logos) are protected by trademark, copyrights and other Intellectual Property rights owned by Goliath or its subsidiaries, licensors, licensees, suppliers and accounts. By using this site, you agree to the Privacy policy.