zarejestruj i wygraj

Super Sand – Recenzja

 • Opublikowano: 28 July 2015, Opublikowano w Recenzje

  Zapraszamy was do zapoznania się z nietypową recenzją naszego produktu. Ot eksperci od planszówek pochylili się nad piaskiem – Super Sand. Marcin Korzeniecki – autor recenzji jest rodzicem dlatego jego recenzja jest dla nas wyjątkowo ważna.

  “… Jeśli szukacie czegoś kreatywnego, pomysłowego i bezpiecznego (nietoksyczny, antybakteryjny) kupcie Super Sand. Na ubiegłorocznych targach gier w Essen był prawdziwym hitem. Na konwencie gier planszowych Pionek, Super Sand na okrągło był w użyciu wśród dzieciaków, dając rodzicom chwilę oddechu. U mnie w domu czteroletnia córka sama wyciąga zestaw i zaczyna zabawę. Jest cisza, spokój. I o to chodzi.”

  A czy wy macie podobne doświadczenia z Super Sand?

  Zapraszamy do lektury :
  http://marcinkorzeniecki.znadplanszy.pl/20…/…/21/super-sand/

Copyright © 2017 Goliath. All rights reserved. All audio, visual and textual content on this site (including all names, characters, images, trademarks and logos) are protected by trademark, copyrights and other Intellectual Property rights owned by Goliath or its subsidiaries, licensors, licensees, suppliers and accounts. By using this site, you agree to the Privacy policy.