zarejestruj i wygraj

Triominos – Aplikacja mobilna

 • Opublikowano: 1 July 2015, Opublikowano w Wiadomości

  Dziś 1.07.2015, została publicznie udostępniona na Appstore aplikacja Triominos.

  -=Kliknij aby pobrać=-

  Triominos App

   

   

   

   

  Triominos – Trzeci wymiar domina – gra dla jednego lub wielu graczy

  Od dnia stworzenia Triominos, sprzedano ponad 21 milionów egzemplarzy tej fascynującej gry. Triominos nadaje nowy wymiar grze w domino. Dlaczego Triominos jest tak wciągająca? Dlatego, że każdy z nas już zna podstawowe zasady gry – wystarczy dokładać pasujące kamienie, wiec może zacząć się bawić od razu. Mimo tak trywialnych reguł, gra jest naprawdę wymagająca intelektualnie i wciągająca. Aby wygrać w Triominos trzeba mieć odrobinę szczęścia, i trochę sprytu!

  Graj ze znajomymi…

  Triominos w wersji online, pozwala na grę w trybie “multi-player”, wiec możesz wyzwać na pojedynek swoich bliskich i dalekich znajomych, o dowolnej porze. Szukaj znajomych po nazwie użytkownika, lub zaproś ich za pośrednictwem Facebook. Możesz grać jednocześnie więcej niż jedną partię (więcej niż z jednym przeciwnikiem)!

  Zagraj solo (single player)

  Triominos to również wspaniała zabawa gdy jesteś bez dostępu do sieci, lub gdy chcesz samotnie po główkować. Aplikacja udostępnia możliwość ćwiczenia swoich umiejętności vs. Sztuczna inteligencja “single player”, oraz możliwość zabawy Triominos jak układanką puzzlową.

  W trybie układanki puzzlowej, przed tobą będą kolejne wyzwania, ułożenia specjalnych kształtów, takich jak diament, słoń, gwiazda czy wielbłąd. Udowodnij, że potrafisz ułożyć wszystkie 16 układanek… za każdą czekają Cię nagrody.

  Jak grać?

  Przesuń swoje kamienie Triominos na wirtualną planszę, parując pasujące boki kamieni z już ułożonym układem. Otrzymasz punkty za każdy prawidłowo dołożony kamień, oraz bonus za specjalne figury jak most, hexagon, podwójny hexagon. To trywialne aby się nauczyć grać, i grać kiedy się chce i gdzie się chce! Niezależnie czy stoisz w kolejce, czy czekasz na lunch, czy siedzisz w ostatniej ławce, możesz grać do woli.

Copyright © 2017 Goliath. All rights reserved. All audio, visual and textual content on this site (including all names, characters, images, trademarks and logos) are protected by trademark, copyrights and other Intellectual Property rights owned by Goliath or its subsidiaries, licensors, licensees, suppliers and accounts. By using this site, you agree to the Privacy policy.