zarejestruj i wygraj

Goliath na targach zabawek Kids Time – Kielce C4

 • Opublikowano: 27 February 2015, Opublikowano w Wiadomości

  Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które od 26 do 28 lutego odbędą się w Targach Kielce to jedna z najważniejszych imprez branży dziecięcej w Europie, która każdego roku przyciąga do Kielc największe marki oraz najważniejszych przedstawicieli tego sektora.

  Wystawa, nazywana przez branżowych specjalistów „kreatorem rynkowych nowości” i w tym roku obfitować będą w liczne premiery produktów. Wśród firm słynących z innowacyjnych nowości znajduje się między innymi firma Goliath.

  Goliath Games to firma o holenderskich korzeniach, producent wysokiej jakości gier i zabawek. W swoim portfolio posiada takie gwiazdy jak Pomysłówka, Triominos, Piggy Pop, Króliczek Pentliczek, czy Super Sand.

  W tym roku premierowo pokazane zostały linie Bob Balloon, oraz Dino Meal.

   

Copyright © 2017 Goliath. All rights reserved. All audio, visual and textual content on this site (including all names, characters, images, trademarks and logos) are protected by trademark, copyrights and other Intellectual Property rights owned by Goliath or its subsidiaries, licensors, licensees, suppliers and accounts. By using this site, you agree to the Privacy policy.